APIE MANE

Esu kraštovaizdžio dizainerė Nora Preibė. Mano pašaukimas – kurti grožį ir harmoniją jūsų aplinkoje. Projektuoju ir įgyvendinu kraštovaizdžio dizaino idėjas nuo vizijos iki galutinio rezultato.

Kuriu įkvepiančiai gražius privačius sodus, jaukius užmiesčio sodybų kiemus, sumaniai išplanuotas ir tvariai įrengtas viešąsias erdves. Ilgametė patirtis ir aibė sėkmingų projektų – tai garantija jums, jog darbas bus atliktas nepriekaištingai.
Pasitelkusi savo srityje pirmaujančių inžinierių, botanikų ir kraštovaizdžio rangovų jėgas, galiu įgyvendinti net pačias įmantriausias idėjas. Bendradarbiauju su patikimais augalų ir medžiagų tiekėjais, todėl užtikrinu aukščiausius standartus atitinkantį rezultatą. Mano suburti atsakingi sodininkai bei darbininkai kiekvieną žemės lopinėlį išpuoselėja su precizišku kruopštumu. Savo darbą mylinčių profesionalų dėka aplinka atsiskleidžia visu savo potencialu. Kiekvienas projektas atliekamas laiku ir tiksliai laikantis biudžeto. 
Jūsų aplinkos dizaino projektą įvykdysiu nuo vizijos sukūrimo iki galutinio įgyvendinimo. Parengsiu projekto koncepciją, pagrindinį planą, specifikacijas ir detales, kuruosiu darbų atlikimą, augalų ir medžiagų tiekimą, sodinimą. Įgyvendinus projektą bus suteikta visa reikalinga informacija, kad jūsų aplinka išliktų tokia, kokią sukūrėme. Patarsiu, kaip prižiūrėti augalus, kada ir kokius darbus atlikti. Mano klientai bet kada gali susisiekti ir gauti profesionalią pagalbą, kad sodas ar kiemas džiugintų bet kuriuo metų laiku.